آشنایی با مجموعه رهیاب پیام گستران

خانه درباره رهیاب
شرح مختصری از رهیاب پیام گستران
شرح مختصری از

مجموعه رهیاب پیام گستران

شرکت رهیاب پیام گستران ارائه دهنده بستر ارسال و دریافت پیام کوتاه در سطح کشور است که از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در حوزه‌ فناوری اطلاعات و ارتباطات با رویکرد ارائه خدمات مبتنی بر پیام کوتاه آغاز کرده است. ما همواره بر آن بوده‌ایم که در حوزه خدمات پیام کوتاه و فن آوری‌های نوین ارتباطی، رتبه اول کشور را کسب کنیم که در سال‌های اخیر این امر محقق شد. بازنگری ماموریت و چشم انداز، رهیاب پیام گستران (RPG) را وارد مسیری تازه کرد و ما تلاش کردیم تا رویاهایمان را در این افق جدید جستجو کنیم. اینترنت اشیاء، شهر هوشمند، خدمات پرداخت (Fintech)، فروشگاه‌های کسب و کار اینترنتی، سامانه مهارت آموزی آموزال، دانگی پال، شرکت نرم افزاری سامانه‌های کتابخانه‌ای (پارس آذرخش)، گروه آینده مجازی امن (گاما)، شرکت محتوا پرداز پارسه (تولید و ارائه محتوا)، طب کال، جنوماتک، پرداختیاری، پروژه خودروهای متصل (Connected card ) و تولید اپلیکیشن‌های مختلف از جمله حوزه‌هایی است که رهیاب پیام گستران در راستای تحقق اهداف خود فعالیت در آن‌ها را آغاز کرده است.

Highly-Customizable
چشم انداز

ما در مجموعه رهیاب پیام گستران قصد داریم شرکتی پیشتاز و دانش‌محور بوده و با پاسخگو بودن، انتخاب اول مشتریان و مخاطبان خود باشیم.

Content-Strategy
ماموریت

هدف ما سهیم شدن در افزایش آگاهی جامعه از طریق توسعه محتوای نوشتاری، شنیداری و دیداری محصولات دیجیتال، بر بستر فناوری‌های نوین ارتباطی است.

Technology
ارزش‌های بنیادی

مشتری‌مداری و اعتمادآفرینی، کرامت انسانی و احترام متقابل، نوآوری و دانش محوری، پیشتازی و توسعه‌مداری، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی

خط مشی اخلاقی

شرکت رهیاب پیام گستران با پذیرش مسئولیت‌های اخلاقی خود در برابر همه ذینفعان و پایبندی بر این مسئولیت ها، موارد زیر را هویت سازمانی و مسئولیت اخلاقی- انسانی خویش می‌داند: مشتریان، بزرگ‌ترین سرمایه شرکت هستند. محور مناسبات حرفه‌ای ما، مواجهه صادقانه به همراه سرعت و چابکی در ارائه خدمات، جهت افزایش رضایت‌مندی مشتریان است. ما شرکای کاری، کارکنان و کلیه تعامل کنندگان با شرکت را جزء خانواده رهیاب می‌دانیم؛ از این رو ارتباط سالم متقابل و مسئولیت پذیر، توام با احترام اصیل و پایبندی به رعایت حقوقشان را مرام و اعتقاد خود می‌دانیم. ما بر تعامل سازنده با جامعه، حفظ منافع ملی و ترویج اخلاق حرفه‌ای تأکید داریم و خود را در برابر هموطنان و نسل‌های آینده مسئول می‌دانیم. لذا با مسئولیت‌پذیری در قبال کلیه ذینفعان شرکت، توسعه کسب‌وکار را در گرو توسعه فرهنگ رقابت سالم و اخلاقی و رابطه سالم و شفاف در جامعه می‌دانیم.

خط مشی اخلاقی رهیاب پیام گستران
triangle9
circle10
0 +
پروژه های انجام شده
0
سال های همراهی
0
مشتریان ویژه
0 +
استفاده کنندگان از خدمات